Téma týdne: "Moje první blogerské krůčky"

12. listopadu 2014 v 23:21 | Šakana
Dobrý den,

rozhodla jsem se napsat článěk na téma týdne. Dělám to dnes poprvé, jelikož původním záměrem založení tohoto blogu byla zejména propagace mé práce a nabídka mých "služeb" a většinou se témata týdně nijak malování netýkala (nebo týkala, ale zrovna jsem o nich nevěděla). Dnes je ale téma celkem zajímavé a může se hodit i na tento můj blog :).

Takže abych začala úplně od začátku. K blogování jsem se dostala někdy v roce 2006. Přivedla mě k tomu má kamarádka, se kterou jsem seděla v lavici. Ano, bylo to ješt v době, kdy jsem chodila na základní školu. Jednou mi řekla o něčem, co se jmenuje "Blog" a řekla mi, ať si ho založím, že ona ho už taky má. V té době, jsem ještě vůbec nechápala, o čem mluví, jelikož jsem tento název slyšela poprvé od ní. Nicméně jsem neváhala a s její pomocí jsem si blog založila. Konkrétně se jednalo o tento blog: www.sakalasamanafakana.blog.cz. Blog to byl (a ještě pořád je) úplně o všem, co mě zrovna napadlo a honilo se mi hlavou. Takže celkem mišmaš. Ale musím říct, že mě to začalo bavit a svůj volný čas jsem trávila jeho správou, vymýšlením článků a soutěží. Tahle moje aktivita ale začala postupně slábnout. O rok později jsem nastoupila na stření školu a už nebylo tolik času články vymýšlet. Z toho důvodu jsem na blog tak trochu pozapomněla a když jsem si 1x za rok vzpomněla, že ho mám, tak to byl úspěch. Stejné to bylo, když jsem začala chodit na vysokou. Zkrátka už na to není tolik času. Blog sice existuje, ale články už na něj nepřidávám. Jen opravdu velmi sporadicky.

Zhruba před rokem jsem ale dostala nápad, že bych se s ostatními chtěla podělit o svou tvorbu. Konkrétně tedy o své malůvky, jak já tomu říkám a případně vám i nabídnout nakreslení portrétu tužkou. Nejsem žádný profík, to vůbec, spíš mě to baví a dokážu se u toho dobře odreagovat. Takže jsem založila tento blog. Článků s povídáním tady taky moc nenajdete, ale když mám čas, tak přidám další tvorbu :). Nevím, jestli to vůbec někoho zajímá, ale třeba jo. Osobně hrozně obdivuju takové ty blogerky, které přidávají smysluplný článek každý den a které tím doslova žijí. Já na to asi nemám takovou inspiraci nebo co, ale hlavně nemaluju každý den, abych něco přidávala, takže to tady holt trochu vázně. Takže za to se vlastně omlouvám :).

Třeba se to někdy zlepší, uvidíme :)

To bylo asi tak vše, co jsem měla na srdci. Takže vám všem přeju hezký den a brzy nashledanou.

Baua
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kika Kika | E-mail | Web | 16. listopadu 2014 v 13:27 | Reagovat

Tak ono hodně záleží za jakým účelem máš blog založený - pokud propaguješ svoji práci a jak píšeš těch kecacích článků je málo, tak se ani nedá čekat, že budeš přispívat co den, ani co dva nebo tři... :-)

Hodně štěstí v blogování (teda hlavně v malování ;) )

2 Baua Baua | 18. listopadu 2014 v 20:26 | Reagovat

Kika: JJ, přesně jak říkáš, jsem ráda, že to tak vidí i někdo jiný, než já :D

Díky :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama